Zapojte sa do testovania

     Možno hľadáme práve vás! Chcete si otestovať produkty anglickej firmy Rio Beauty? Nie je nič jednoduchšie. Stačí poslať žiadosť s vlastnou, odľahčenou fotkou, ideálne aj postavy na mail admin@vzdy.sk a vytvoriť s ďalšími 2 kamarátkami svoj "Testovací team pilotiek Rio beauty". Po spustení hlasovania následne získať čo najviac priaznivcov pre svoj team, ktorým budete šéfpilotkou.

     Prvé tri "Testovacie teamy pilotiek RioBeauty", ktoré budú mať najviac priaznivcov, dostanú príležitosť po nasledujúcich 10 dní na vlastnej koži :) dokázať sebe samým a možno aj nám všetkým, veľký kus zmyslu pre srandu a veríme, že zanechajú za sebou aj nejaký ten centimetrík…

     Nehľadáme žiaden ideál krásy. Môže to byť ktokoľvek. Nakoľko ale favoritky vyberajú všetci priaznici, veríme že prihlášky budú hodne veselé…

Prihlášky s fotkami zasielajte do 25.11.2012
- Predmet mailu uvádzajte: RIO Beauty pilotka
- v maily uveďte prečo chcete testovať vybraný produkt
- vašu aktuálnu fotografiu (doma v teplákoch, v plavkách na kúpalisku, foto od profesionálneho fotografa,... fantázií sa medze nekladú)
- testujeme Saunovacie nohavice

Viac info na: http://testujem.vzdy.sk

 
Saunovacie nohavice
Sada pre gélové nechty
Súprava pre epiláciu voskom

Tepelným pôsobením dochádza k detoxikácií a lokalizovanej strate objemu okolo bokov a zadku, redukcii celulitídy. Možnosť voľby teploty a nastavenia doby pôsobenia.

Viac informácii

Sada pre aplikáciu gélových nechtov, obsahuje špeciálny gél, ktorý reaguje s UV žiarením, a tak zaručuje veľmi silné a prirodzené spevnenie nechtov, zároveň nijako nenarušuje rast prírodného nechtu.

Viac informácii

Depilácia celého tela, súprava obsahuje luxusný mäkký vosk pre voskovanie rúk a nôh (vhodné i pre mužov k použitiu na chrbát, nohy a hrudník) a profesionálny tvrdý vosk pre ďalšie citlivé oblasti.

Viac informácii

Maloobchodná cena: 69.95

Maloobchodná cena: 79.95

Maloobchodná cena: 69.95